TopNuorodos


www.svencionys.lt

Švenčionių raj. savivaldybės puslapis

 

www.lnkc.lt

Lietuvos liaudies kultūros centras

 

www.facebook.com

Mus rasite ir čia

 • PAVOVERĖS BRASS BAND

  PAVOVERĖS BRASS BAND

  Pavoverės varinių pučiamųjų instrumentų orkestras įsikūrė 2010 m. kovo mėnesį. Orkestrui vadovauja Bronislovas Vilimas. Dabar orkestre groja 30 vaikų ir jaunimo. Read More
 • TAUTODAILĖS STUDIJA

  TAUTODAILĖS STUDIJA

         Tautodailės studija - tai kūrybingi žmonės kurie užsiima savo mylima veikla - grožio kūrimu. Read More
 • Pabradės fanfarinis orkestras

  Pabradės fanfarinis orkestras

  Pabradės fanfarinis orkestras įkurtas 1992 m. Kolektyve groja kelios kartos muzikantų. Read More
 • Šiuolaikinių šokių kolektyvas „Gelmė“

  Šiuolaikinių šokių kolektyvas „Gelmė“

  Švenčionių rajono Pabradės meno mokyklos šiuolaikinių šokių kolektyvas „Gelmė“ įkurtas 2002 metais. Read More
 • Sidabriniai balsai 2016 m.

  Sidabriniai balsai 2016 m.

  Nuoširdžiai sveikiname 2016 m. Respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso "Sidabriniai balsai" Read More
 • Pabradės Miesto Kultūros Centro Dainos Studija

  Pabradės Miesto Kultūros Centro Dainos Studija

  Pabradės miesto mišrusis choras šiandien debiutavo konkurse- festivalyje "Mūsų dainose" Vievyje. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
load more hold SHIFT key to load all load all

Pabradėje įžiebta Kalėdų eglė

20 Gruo 2018

Gruodžio 13 d. Pabradėje, Dubingėlės skvere, buvo įžiebta Kalėdų eglutė. Teatralizuotoje šventės programoje dalyvavo Pabradės miesto kultūros centro Dainos studijos dalyviai

ir solistai (vad. Katažyna Šidlovska), vaikų folkloro ansamblis „Žeimenėlė“ (vad. Teresė Raišuotienė ir Danutė Godliauskienė), Pabradės meno mokyklos šokių kolektyvas „Gelmė“ (vad. Agnė Rickevičienė), sesės Karina, Anastasija ir Julija Černozub. Šventėje netrūko nei staigmenų, nei linksmybių, ypač mažiesiems, kurie labiausiai laukė pasirodančio Kalėdų Senelio. Atskubėjęs Kalėdų Senelis kartu su rajono savivaldybės meru Rimantu Klipčiumi, paspaudę „stebuklingą“ mygtuką, įžiebė šventinę eglutę. Vos sužibus puošniajai žaliaskarei, dangų nušvietė įspūdingi fejerverkai.
Visame šventiniame šurmulyje labai svarbi buvo ir Kalėdinė mugė. Čia savo prekes siūlė Pabradės miesto kultūros centro tautodailės studijos tautodailininkai bei prekybininkai iš visų Lietuvos kampelių. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokiniai pristatė šventės „Viltis“ idėją, kviesdami visus padėti sukurti jaukesnę aplinką vaikams. Mokiniai vaišino visus karšta arbata ir kūčiukais, kviesdami aukoti bendrijai „Viltis“, dirbančiai Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos srityje.
Pirmą kartą Pabradėje veikė „Nykštukų dirbtuvėlės“, kur visus šiltai pasitiko Švenčionių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos darbuotojai. Kiekvienas atėjęs galėjo pasigaminti Kalėdinių žaisliukų iš šiaudų, pasivaišinti gardžia arbata ir čia pat keptais imbieriniais sausainukais.
Bene didžiausio dėmesio sulaukė Kalėdų Senelio namelis. Viso šventinio koncerto metu vaikučiai rašė savo svajones ir kartu su Nykštuke kabino juos ant eglutės, esančios namelio viduje. O kai jau buvo įžiebta miesto eglė, visi atėję vaikučiai į namelį ne tik gavo dovanų, bet ir galėjo pabendrauti ir nusifotografuoti su taip lauktu Kalėdų Seneliu.
Pabradės miesto kultūros centras už pagalbą organizuojant Kalėdų eglės įžiebimo šventę nuoširdžiai dėkoja Pabradės seniūnijai, UAB „Pabradės komunalinis ūkis“, Pabradės meno mokyklai, Švenčionių rajono savivaldybės Viešajai bibliotekai, Švenčionių miesto kultūros centrui, tautodailininkams Algirdui ir Rasai Breidokams, Švenčionių rajono policijos komisariatui, Marekui Losinskiui, visiems rėmėjams. Už įamžintas šventės akimirkas dėkojame asociacijos „Dubingėlė“ pirmininkui, fotografui Vladui Šarėjui.
Linkime visiems jaukaus, gražaus ir išties prasmingo švenčių laukimo!

 

Daugiau nuotraukų rasite čia

Kalendorius

Rugsėjis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Informuojame, jog svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sužinoti daugiau Sutinku