TopNuorodos


www.svencionys.lt

Švenčionių raj. savivaldybės puslapis

 

www.lnkc.lt

Lietuvos liaudies kultūros centras

 

www.facebook.com

Mus rasite ir čia

 • PAVOVERĖS BRASS BAND

  PAVOVERĖS BRASS BAND

  Pavoverės varinių pučiamųjų instrumentų orkestras įsikūrė 2010 m. kovo mėnesį. Orkestrui vadovauja Bronislovas Vilimas. Dabar orkestre groja 30 vaikų ir jaunimo. Read More
 • TAUTODAILĖS STUDIJA

  TAUTODAILĖS STUDIJA

         Tautodailės studija - tai kūrybingi žmonės kurie užsiima savo mylima veikla - grožio kūrimu. Read More
 • Pabradės fanfarinis orkestras

  Pabradės fanfarinis orkestras

  Pabradės fanfarinis orkestras įkurtas 1992 m. Kolektyve groja kelios kartos muzikantų. Read More
 • Šiuolaikinių šokių kolektyvas „Gelmė“

  Šiuolaikinių šokių kolektyvas „Gelmė“

  Švenčionių rajono Pabradės meno mokyklos šiuolaikinių šokių kolektyvas „Gelmė“ įkurtas 2002 metais. Read More
 • Sidabriniai balsai 2016 m.

  Sidabriniai balsai 2016 m.

  Nuoširdžiai sveikiname 2016 m. Respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso "Sidabriniai balsai" Read More
 • Pabradės Miesto Kultūros Centro Dainos Studija

  Pabradės Miesto Kultūros Centro Dainos Studija

  Pabradės miesto mišrusis choras šiandien debiutavo konkurse- festivalyje "Mūsų dainose" Vievyje. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
load more hold SHIFT key to load all load all

Joninių šventė ir pučiamųjų orkestrų festivalis Pabradėje

27 Birž 2019

Pabradėje 2019 m. birželio 23 d. vyko įspūdinga Joninių šventė. Šventės dalyvius džiugino ne tik puikus oras, gausybė veiklų, bet ir pučiamųjų orkestrų festivalis

„Sidabriniai vasaros akordai“. Kaip ir kiekvienais metais, šventė buvo gyva ir pilna dalyvių, prekybininkų bei lankytojų. Įvairiomis apeigomis ir burtais, žolynų kiemu, koncertu ir naktišokiais prie Joninių laužo pabradiškiai ir miesto svečiai palydėjo trumpiausią naktį ir pasitiko aušrą.

Pabradės miesto kultūros centras, tęsdamas gražią tradiciją, jau septintąjį kartą organizavo pučiamųjų orkestrų festivalį „Sidabriniai vasaros akordai“. Tai projektinis renginys, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba prie Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos. Šio projekto sumanytojas, iniciatorius ir vadovas yra Bronislovas Vilimas.
Pirmieji scenoje pasirodė festivalio svečiai – Rudiškių meno mokyklos orkestras „Valery brass“. Orkestro vadovai Aleksandras Šamaninas ir Rimvydas Stanaitis. Festivalį tęsė Pabradės fanfarinis orkestras (vad. Bronislovas Vilimas) kartu su solistėmis Karolina Lyndo ir Diana Grochovskyte. Kartu su Pabradės fanfariniu orkestru pasirodė ir Lietuvoje plačiai žinomas šokių kolektyvas „Gelmė“ (vad. Agnė Rickevičienė). Pabradės fanfarinis orkestras sceną užleido Vilniaus universiteto ir Balio Dvarionio dešimtmetės muzikos mokyklos bigbendui „Oktava“ (vad. Albinas Kučinskas) ir solistei Martynai Kučytei. Pučiamųjų orkestro festivalį pagyvino pučiamųjų grupė „Instrumental Soul“. Tai energinga, charizmatiška jaunuolių kompanija, nuspalvinanti bet kurį renginį ar šventę ryškiomis spalvomis. Pučiamųjų orkestrų festivalį užbaigė festivalio svečiai – Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras (vad. Eimantas Anskaitis) kartu su solistu Martynu Viliumi Varnele. Gausių ovacijų ir aplodismentų sulaukė bendras orkestrų pasirodymas.
Visos šventės metu vyko ir gausybė kitų užsiėmimų. Pabradiškius ir miesto svečius kvietė tradicinės tautodailės ir amatų mugės. Mažuosius šventės žiūrovus linksmino „Burbulų dėdė“ , o visi atėję į šventę galėjo savo laimę išbandyti Joninių loterijoje. Šventės metu, padedant žolininkei Jūratei, merginos pačios galėjo nusipinti vainikėlį, kuriam buvo paruošta įvairiausių gėlių, žolelių ir kitų augalų. Ne viena šventės dalyvė pasinaudojo šia puikia proga ir pasipuošė žolynų vainiku.
Visus šventės dalyvius pasveikino, o Jonus ir Janinas ąžuolo vainikais apvainikavo Pabradės miesto kultūros centro direktorė Lolita Vilimienė ir Pabradės miesto seniūnas Edvard Voršinski.
Graži Joninių tradicija – vainikėlių plukdymas. Visus susirinkusius į paupį kvietė Pabradės miesto kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai: Dainos studijos vaikai ir jaunimas (vad. Katažyna Šidlovska), vaikų folkloro ansamblis „Žeimenėlė“ (vad. Teresė Raišuotienė ir Danutė Godliauskienė) bei liaudiškos muzikos kapela „Žeimena“ (vad. Žana Gumenaja).
Kol scenoje buvo ruošiamasi vakaro koncertui, prie paupio vyko sportinės varžytuvės. Daugiau nei valandą pabradiškiai varžėsi įvairiose sporto rungtyse, o vėliau galėjo pasigrožėti dar nematytu Pabradėje reginiu – žongliravimu svarsčiais, kuriais žongliravo Gintaras Vilniškis.
Po sportinių varžytuvių prasidėjo linksmoji šventės dalis – vakaro koncertas kartu su „16HZ“, „Acoustic Missiles“, „Black Biceps“. Joninių diskotekoje visi smagiai šoko Pabradės dainininkų Edvardo Žeimo, Karolinos Lyndo ir Enrike Santos atliekamų dainų ritmu.
Visiems buvo taip gera kartu, kad niekas neskubėjo skirstytis.
Pabradės miesto kultūros centras dėkoja visiems - atlikėjams, rėmėjams, partneriams, savanoriams! Visų Jūsų dėka Joninių šventė buvo išties įspūdinga.
Nuotraukos Lauritos Barovskajos.

Daugiau nuotraukų čia...

 

Kalendorius

Sausis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.