„Vasaros desertas“

10 Rugs 2016

Rugpjūčio 18 d. Pabradės miesto kultūros centro Pavoverės skyriuje vyko renginys „Vasaros desertas“, saulėtą ketvirtadienio vakarą  į šventę sukvietęs ir mažus, ir didelius.

 

Vasara – atostogų ir poilsio metas, todėl Pabradės miesto kultūros centras visą vasarą viliojo  įvairiomis veiklomis savo brangius koncertų lankytojus bei Pavoverės bendruomenės narius į Pabradės miesto kultūros centro Pavoverės skyrių, kuriame įsikūrusi vasaros poilsio studija. Visą vasarą Pavoverės skyriuje vyko ir vyksta įvairių stilių šokių, piešimo, tautinių juostų pynimo užsiėmimai, į kuriuos mielai ateina ir vaikai, ir suaugę. 

Įvairių stilių šokių užsiėmimus veda šokių mokytoja Angelina Manačina, kuri šiam koncertui per mažiau nei du mėnesius paruošė vaikus  net trims pasirodymams. Nors studiją lankančių vaikų amžius labai skirtingas, pasirodymai buvo puikūs ir tapo viena visuma. 

Piešimo pamokas veda Jelena Novikova. Mokytoja kartu su vaikais vasaros poilsio studijos užsiėmimų metu šiai šventei iš modelino nulipdė ir spalvingai  apipavidalino paukštelius. Jelena šventės  „Vasaros desertas“ metu visus koncerto dalyvius papuošė teminiais piešinėliais ant veidelių. 

Norinčius išmokti  tautinių juostų pynimo amato visą vasarą kvietė  Pabradės miesto kultūros centro tautodailės studijos vadovė Nina Golovač.  

Saulėtą ketvirtadienį vykusioje šventėje kartu su Vasaros poilsio studijos lankytojais pasirodė ir Pavoverės kaimo bendruomenei „Žadintuvas“ atstovavusios sesutės Karina, Anastasija ir Julija Černazub. Mergaitės atliko smagias dainas. Džiugu, kad šventėje „Vasaros desertas“ nuotaikingą programą pristatė ištikimų bičiulių bendruomenės „Betzata“ atstovai – šeimyninis duetas Aina ir Jurij Andrijčuk. Pagrindinis renginio akcentas buvo vasaros desertas, kurį vaikai gamino  kartu su Aina Anrijčuk. Dalyvių ir koncerto žiūrovų tą vakarą laukė ne viena staigmena, ne vienas desertas. Maloniai nustebino didžiulis, gardus Pabradės tautodailės studijos vadovės Ninos Golovač iškeptas šokoladinis tortas. Po skanių vaišių linksmybės tęsėsi lauke su linksmuoliais klounais. 

Pabradės miesto kultūros centras dėkoja Pavoverės kaimo bendruomenei „Žadintuvas“ ir ištikimų bičiulių bendruomenei „Betzata“ už  bendradarbiavimą organizuojant renginius ir  nuoširdžią draugystę.

Daugiau nuotraukų čia

Social button for Joomla

Kalendorius

Rugsėjis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Informuojame, jog svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sužinoti daugiau Sutinku