Accessibility Tools

„Vaikų Velykėlės“ Pabradėje

Šiltos ir nuotaikingos „Vaikų Velykėlės“ Pabradėje. Savaitė po Velykų – Atvelykis, dar vadinamas Vaikų Velykėlėmis. Ši diena nuo seno buvo paskutinioji ilgos Velykų šventės diena, skirta vaikams.

2024 m. balandžio 8 d. Pabradės miesto kultūros centre vyko renginys vaikams „Vaikų Velykėlės!“, kuriame dalyvavo Pabradės „Ryto“ gimnazijos 3A klasės mokiniai kartu su mokytoja Danute Godliauskienė.

Šventėje netrūko pramogų, juoko, šurmulio ir gerų emocijų – vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, spalvino margučius, vyko margučių ridenimo varžybos. Visus šventės dalyvius aplankė Velykų bobutė (Rūta Baliukonienė), kuri papasakojo apie Velykų simbolius ir papročius.

Vaikų veiduose švytėjo šypsenos, nes juoko ir linksmybių tikrai netrūko. Kiekvienas buvo apdovanotas Velykų bobutės saldžiomis dovanėlėmis.

Šventei pasibaigus Velykų bobutė vaikus išlydėjo į namus, linkėdama jiems, kad su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais į kiekvieno vaiko namus ateitų švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o kartu su numargintais margučiais – stiprybė, meilė ir džiaugsmas.

Image
Image
Image
Image

Flex Banner