Accessibility Tools

Pabradėje įžiebta Kalėdų eglė!

Šventų Kalėdų laukimas – metas, kai svarbi stebuklo laukimo akimirka, kai gali pamatyti tai, ko kasdien nė nepastebėtum.

Gruodžio 8 d. vakarą Pabradėje buvo įžiebta Kalėdų eglutė. Jau nuo 16.00 val. prie Pabradės miesto kultūros centro šurmuliavo Kalėdinė mugė, o vakare prie puošnios žaliaskarės vyko šventinis koncertas, kuriame dalyvavo Pabradės meno mokyklos šokių kolektyvo ,,Gelmė“ mažieji šokėjai (mokyt. Edita Račinskienė) ir meno mokyklos jaunučių ir jaunių choras (mokyt. Margarita Matiušonok, Kasparas Kerbedis, Marija Beperšč, Oksana Lavin Arbelo).

Image

Dėkojame Švenčionių rajono savivaldybės merui Rimantui Klipčiui už suteiktą galimybę džiaugtis tokia įspūdinga miesto egle!

Už parūpintas eglės šakas ir nuo gausaus sniego sutvarkytą aplinką šventės vietoje Pabradės miesto kultūros centras nuoširdžiai dėkoja Pabradės seniūnijos seniūnei Anai Zingerienei ir visai seniūnijos darbininkų komandai.

Už pagalbą organizuojant Kalėdų eglės įžiebimo šventę dėkojame UAB „Pabradės komunalinis ūkis“, Pabradės meno mokyklai, Švenčionių rajono savivaldybės viešajai bibliotekai, Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnams.

Už saldžias dovanas nuoširdus AČIŪ rėmėjams: UAB „Intersurgical“, UAB „VD Pack“, UAB „SG Dujos“, UAB „Pabradės kartonas“, UAB „Baloša“, UAB „Dauniškio prekyba“, Algimanto Ignatovič ind. įmonei, UAB „Cecilija“, UAB „Delmita“, UAB „Poresta“, „THE BEAUTY ROOM“ savininkei Julijai Vaketienei, „DA nagų ir grožio studija“ savininkei Dianai Andrukianec, ūkininkui Andrejui Andrukianec, ūkininkui Andrejui Jakubovskij, MB „Elkrak“ už bendradarbiavimą.

Šventėje netrūko nei staigmenų, nei linksmybių, ypač mažiesiems, kurie linksminosi ir šoko su renginio vedėjomis raganaite ir nykštuke. Vaikus iš tolimų šaltųjų kraštų aplankė ir didžiulė balta linksmuolė meškutė. Susirinkę vaikai, kaip ir kasmet, labiausiai laukė Kalėdų Senelio. Atskubėjęs Kalėdų Senelis kartu su Pabradės seniūnijos seniūne Ana Zingeriene įžiebti eglutę pakvietė ir Švenčionių rajono savivaldybės merą Rimantą Klipčių. Meras pasveikino visus pabradiškius su artėjančiomis šventėmis ir kartu su visais įžiebė Pabradės miesto šventinę gražuolę eglę, kuriai vos sužibus, dangų nušvietė įspūdingi fejerverkai.

Visos šventės metu veikė „Nykštukų dirbtuvėlės“, kuriose visus šiltai pasitiko Švenčionių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai. Bene didžiausio dėmesio sulaukė Kalėdų Senelio namelis, kuriame veikė Kalėdų senelio paštas, o įžiebus miesto eglę visi atėję vaikučiai į namelį ne tik gavo dovanų, bet ir galėjo pabendrauti ir nusifotografuoti su taip lauktu Kalėdų Seneliu.

Image

Už užfiksuotas šventės akimirkas dėkojame Vladui Šarėjui.

Image
Image

Flex Banner