Accessibility Tools

Vilniaus Knygų mugėje veiksmo pilna Kultūros centrų alėja

2024 m. vasario 22–25 dienomis Litexpo parodų centre Vilniaus Knygų mugėje dalyvavo bei aktyvią ir įdomią mūsų miestų, miestelių kultūrinę veiklą pristatė Lietuvos kultūros centrai.

Image

Pirmąją mugės dieną Kultūros centrų alėjoje lankėsi ir regionų kultūros bendruomenę su Lietuvos dainų šventės šimtmečiu sveikino LR Prezidentas Gitanas Nausėda. Malonu buvo matyti ir savo krašto lankytojus. Džiaugėmės, kai mus aplankė ir Švenčionių rajono savivaldybės vicemeras Erikas Demidovas. Per visas dienas mūsų bendrą Rytų Aukštaitijos kultūros centrų stendą aplankė begalė žmonių, pasikeista kontaktais su atlikėjais, aptartos galimybės bendradarbiauti. Vilniaus knygų mugėje jau ketvirtą kartą dalyvavę Lietuvos kultūros centrai rodo, kad regionuose esama aktyvaus gyvenimo, vyksta kultūriniai ir edukaciniai projektai, organizuojama mėgėjų ir profesionaliojo meno sklaida, veiklos, jungiančios įvairius meno žanrus, buriančios meno kolektyvus, stiprinančios ir vienijančios bendruomenę. Dėkojame visiems už bendrystę!

Muzikos salėje, įsikūrusioje Kultūros centrų alėjoje, vyko kūrybiniai susitikimai, diskusijos, renginių, leidinių pristatymai, edukaciniai užsiėmimai. Kultūros centrų alėjoje kartu su kitais Rytų Aukštaitijos kultūros centrais savo veiklą reprezentavo Švenčionių ir Pabradės miestų kultūros centrai. Stende lankytojai galėjo daugiau sužinoti apie Rytų Aukštaitijos kultūros centrus, jų renginius, projektus, veiklas, taip pat išmėginti nusipinti aukštaitišką pintinę juostą arba draugystės apyrankę. Antrąją ir trečiąją mugės dieną žolininkė Rasa Breidokienė visus vaišino kvapnia vaistažolių arbata ir kvietė dalyvauti vaistažolių rinkimo čempionate ir tarptautiniame festivalyje „Ežerų Sietuva“!

Image
Image
Image

Flex Banner