Accessibility Tools

XXIV Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas
Image

Sveikiname Pabradės fanfarinio ir Pavoverės vario dūdų orkestrų muzikantus Marių Molochovičių, Liudą Grincevičių, Viktoriją Volodovą ir Bronislovą Vilimą E kategorijoje pelnius aukščiausią Grand Prix apdovanojimą, grojant kartu su Lietuvos muzikos ir teatro akademijos brasbandu ,,Brass LT”. Šis čempionatas jiems buvo vienas iš etapų, ruošiantis Europos,, BRASS BAND” orkestrų čempionatui, kuris pirmą kartą vyks Rytų Europoje- Palangoje, gegužės mėn.

Sveikiname mūsų orkestrų jaunuosius muzikantus Liudą Grincevičių, Maksimą Fedčenko, Nojų Krivicką, Tomą Rackevičių , Ždaną Matiušonok ir Ustiną Matiušonok, laimėjus D kategorijoje II vietą kartu su Panevėžio orkestru ,,Aukštyn”. Šio projekto finalinis pasirodymas – atstovavimas Lietuvai Europos Čempionate orkestrų kategorijoje iki 18 metų.

2024 m. kovo 2-3 dienomis nuskambėjo XXIV Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų atviras čempionatas Panevežyje.

Labai džiaugiamės ir sveikiname Pabradės miesto kultūros centras Pavoverės pučiamųjų instrumentų orkestrą C kategorijoje užėmus garbingą III vietą. Orkestras taip pat buvo įvertintas ir diplomu, kaip geriausias fanfarinis orkestras C kategorijoje. Orkestro vadovas Bronislovas Vilimas, vadovo asistentas Marius Molochovičius.

Image

Flex Banner